Dyspenser do wina model: EVO

Dyspenser EVO i EVOLUSSO

Wewnętrzne oświetlenie LED – wybierz kolor według swoich upodobań. Wewnętrzne oświetlenie LED.

Czytaj więcej
Dozownik do wina model: EVO
Dyspenser do wina model: DXR5-DT i SXR5-DT

Dyspenser: DXR5-DT i SXR5-DT

Dwie różne temperatury w zależności od rodzaju wina. Kompaktowy dozownik do wina idealnie nadaje się do przechowywania i serwowania win czerwonych i białych

Czytaj więcej
Dozownik do wina model: DXR5-DT i SXR5-DT
Dyspenser do wina model: DXR8-DT i SXR8-DT

Dyspenser: DXR8-DT i SXR8-DT

Możliwość przechowywania maksymalnie 8 butelek wina. Dyspenser dla profesjonalistów

Czytaj więcej
Dozownik do wina model: DXR8-DT i SXR8-DT
Dyspenser do wina model: Sparkling

Dyspenser: "Sparkling"

Wyjątkowe rozwiązanie dla doskonałej konserwacji win musujących. Dotykowy ekran i najwyższej klasy system chłodzenia

Czytaj więcej
Dozownik do wina model: Sparkling

Dyspensery do wina

Witamy na naszej stronie. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem dyspenserów do wina wineplease® na terenie Polski
Dyspenser do win (ang. wine dispenser) to innowacyjne urządzenie do serwowania i przechowywania wina. Do butelki wtłaczany jest pod ciśnieniem, azot spożywczy który hamuje oksydację. Dzięki temu kolor bukietu i smak wina pozostaje ten sam, przez co najmniej 30 dni. System dyspenserów Wineplease działa prosto - degustator wykupuje kartę na dowolną sumę, wybiera wino, wsuwa kartę w czytnik Wineplease, ustawia kieliszek pod kranikiem i naciska wybraną ilość (do wyboru jest 50 lub 150 ml wina). Każdy przycisk można zaprogramować na wydajność od 0 do 999 ml.
Dyspenser pasuje do każdego rodzaju wina oraz butelki, pięknie je prezentując. Jest łatwy w obsłudze i nie wymaga skomplikowanych instalacji. Urządzenie znajdzie zastosowanie wszędzie tam, gdzie serwuje się wina: w restauracjach, barach, wine barach oraz sklepach. Dyspenser dozuje zaprogramowaną ilość wina w odpowiedniej temperaturze. Możliwość długiego przechowywania wina w dyspenserze zmniejsza koszty lampki wina. Istnieje możliwość odłączenia otwartej butelki. Urządzenie zostało wyprodukowane i opatentowane w Europie. Posiada roczną gwarancję.

proces tworzenia dyskpensera do wina

Wineplease to innowacyjny system do przechowywania i serwowania wina. Stworzony został przez Mr. Cioncolini, dzięki pasji do wina i jego smaku, który można poczuć od razu po otwarciu butelki. Wineplease koncentruje się na utrzymaniu szlachetnego smaku wina i jego właściwości organoleptycznych, odpowiedniej temperatury oraz uniknięcia wszelkiego rodzaju odpadów. – p. Cioncolini.

dyspenser do wina wineplease

Dyspensery do wina Wineplease to urządzenia wykonywane ręcznie w samym sercu Toskanii, z pełną kontrolą oraz spełnieniem najwyższych standardów na wszystkich etapach wytwarzania produktów. Ceny produktów Wineplase są bardzo konkurencyjne. Zapraszamy do zapoznania się ze specjalnie przygotowaną ofertą dla Państwa dyspenserów do wina.

dozownik do wina

Dyspensery Wineplease dają możliwości biznesowe. Obecnie dostęp do wina różnego rodzaju i możliwość jego smakowania jest bardzo duża. Nasz dyspenser po otwarciu butelki w miejsce odessanego powietrza wtłacza azot, dzięki czemu wino nie ulega utlenieniu. Dzięki Wineplease będzie można delektować się smakiem wina, takim jak tuż po otwarciu, przez wiele dni.

"Jakość wymaga czasu. Czas określa doskonałość. Wineplease ją zachowuje."

Właściwości dyspenserów

Stosowane gazy

W dyspenserach Wineplease używany jest azot przeznaczony do kontaktu z żywnością lub argon. Do win musujących stosuje się dwutlenek węgla lub argon. Nasze dyspensery zaopatrzone są w wewnętrzny wąż o długości 3m, którym doprowadzany jest gaz. Maksymalna odległość dyspensera od butli z gazem wynosi 25 m.

Okres użytkowania butli gazu

Okres opróżniania standardowej butli gazu o pojemności 14 l, pod ciśnieniem 200 barów trwa od 6 miesięcy do 2 lat. Załadunek i rozładunek butli jest w pełni sterowany elektrycznie.

Ciśnienie

Do konserwacji wina stosuje się gaz pod bardzo niskim ciśnieniem. Wszystkie nasze maszyny wyposażone są w wewnętrzny regulator ciśnienia gazu (0,35 bar), co zmniejsza jego zużycie. Zapewnia to długi czas użytkowania jednej butli gazowej bez potrzeby wymiany. Prawie wszyscy nasi konkurenci do dozowania wina potrzebują ciśnienia aż 4,5 bara co wpływa na zwiększone zużycie gazu i częste wymiany butli. Istnieje możliwość podłączenia więcej niż jednego dyspensera do tego samego źródła gazu za pomocą trójników.

Nalewanie wina

Oszczędność wina, dzięki długiemu okresowi przechowywania butelki po otwarciu. Dyspensery można nastawić na określoną objętość rozlewania wina. Możliwość indywidualnego wyboru porcji nalewanego wina ułatwia klientom wybór odpowiedniego smaku wina dla swoich potrzeb – (dostosowanego do własnych preferencji), a co za tym idzie zwiększa sprzedaż wina w lokalu.

Obsługa dyspenserów

Dyspensery mogą być obsługiwane przez barmana, bądź klienta jako samoobsługowe dozowniki do wina za pomocą karty chipowej. Karta ładowana jest przy barze, użytkownik sam decyduje jakie wino, w jakich ilościach i za jaką kwotę konsumuje. Istnieje możliwość umieszczania na karcie reklam, oraz zaprojektowania karty magnetycznej do dyspenserów z własnym logiem firmy oraz kolorowym nadrukiem. Karty te mogą być sprzedawane jako upominki lub prezenty.

Dodatkowe informacje

Wszystkie nasze dyspensery posiadają podział na strefy. W każdej z osobna można dostosować kolor oświetlenia LED. Możliwa jest kontrola sprzedaży wina, poprzez połączenie z USB, statystyki sprzedaży zapisywane są na pendrive. Istnieje możliwość spersonalizowania karty magnetycznej do dyspenserów z własnym logiem firmy oraz kolorowym nadrukiem.

Przykładowe filmy dyspenserów do wina