Dyspensery do wina

Wyłączny przedstawiciel na Polskę dyspenserów do wina

O Nas...

Firma Luthmar Pompy i Armatura Przemysłowa istnieje juz na rynku od 1998 roku. W chwili obecnej firma prężnie się rozwija i dzieli się na trzy:

  • Agregaty pompowe, jesteśmy dystrybutorem najlepszych europejskich producentów pomp. Specjalizujemy się w doborze oraz sprzedaży pomp przemysłowych dla każdego działu przemysłu. Nasza oferta wyróżnia się spośród konkurencji. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu jesteśmy w stanie pomóc oraz dopasować pompę do każdej instalacji. Oferujemy również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny w siedzibie firmy, która mieści się w Katowicach. Współpracujemy na zasadzie wyłączności, jako autoryzowany dystrybutor z firmami: DEBEM, ECOLAB, GRÜN-PUMPEN, PF JOHSTADT, VARISCO oraz dostarczamy pompy i części producentów takich jak: PEDROLLO, GVR, CDR, INJECTA, SAER, ALLWEILER, DELTAGALVANO, MASO, DEPA, SCHMALENBERGER, OBL, DP POMPE, PROMINENT, PCM, HIDROSTAL, INOXPA, ARGAL, YAMADA, SONDERMANN, CALPEDA, SALVATORE ROBUSHI, LIVERANI, EMU, EBARA, WILDEN, SANDPIPER, AFFETTI, BRINKMANN, CALELLA, CEMP, SEF, TULIP PUMPS, TECHiN.
  • Dyspensery do Piwa, jesteśmy wyłącznym przedstawicielem dozowników do win firmy Beerjet. Jest to urządzenie w pełni zautomatyzowanym dozownikiem, który jest w stanie rozlać 6 x 0,5 l w 7 sekund – pięć i pół razy szybciej nic konwencjonalne ręcznie obsługiwane krany. Lane piwo jest zawsze takie samo, zawsze ta sama szybkość i zawsze serwowana ta sama ilość. Od kufla po kubek jednorazowego użytku, od 0,2 l kufli do 1 l naczyń. I to wszystko za naciśnięciem jednego przycisku.
  • Dyspensery do wina jesteśmy wyłącznym przedstawicielem dozowników do win firmy Wineplease. W naszej ofercie znajdują się dozowniki do wina białego, czerwonego, win musujących oraz szampanów. Pragniemy zaoferować nowy standard w dziedzinie winiarstwa, hotelarstwa serwowania wina w kieliszkach. Przy pomocy naturalnych i zatwierdzonych gazów spożywczych, pojawia się sposób przechowywania wina nawet do 30 dni, bez jakiejkolwiek utraty właściwości smakowych i zapachowych. Technologia Wineplease wywodzi się z samego serca Toskanii, miejsce to jest znane praktycznie każdemu koneserowi wina na całym świecie. Dzięki dozownikom do wina klient ma możliwość spróbowania wina przed zakupem a co za tym idzie, klienci chętnie zakupią wino po jego skosztowaniu. Sprzedaż porcji wina niesie za sobą większy zysk, niż sprzedaż całych butelek.

"Wybór wineplease oznacza wybór zaawansowanych technologii, najwyższej jakości design, łatwość w obsłudze oraz bardzo niezawodny produkt"